Bestuur & comm.

 

Bestuur & Commisies

Bestuur

 

 

Voorzitter

Robert Bunschoten

voorzitter@ttvhuizen.nl

Secretaris

Vacant

secretaris@ttvhuizen.nl

Penningmeester

Jurriaan Deker

penningmeester@ttvhuizen.nl

Vert. T.C.J.

Maarten Robbers

tcj@ttvhuizen.nl

Vert. T.C.S

Marcel Molenaar

tcs@ttvhuizen.nl

Vert. P.A.C.

Nicole van Beurden

pac@ttvhuizen.nl

Vert. Z.K.C

Frank Hagen

zkc@ttvhuizen.nl

Technische Commissie Jeugd

 

 

Voorzitter

Maarten Robbers

tcj@ttvhuizen.nl

Communicatie & advies

André Rebel

 

Externe contacten

Cees Lam

 

Activiteiten

Gijs Molenaar

 

Wedstrijdsecretaris

Peter van den Broek

wsj@ttvhuizen.nl

Technische Commissie Senioren

 

 

Voorzitter

Marcel Molenaar

tcs@ttvhuizen.nl

Toernooien

Bram Gerritse

tcstoernooien@ttvhuizen.nl

Toernooien

Edwin van Dijk

tcstoernooien@ttvhuizen.nl

Wedstrijdsecretaris

Nico Sentini

wss@ttvhuizen.nl

Promotie Advies Commissie

 

 

Voorzitter

Nicole van Beurden

pac@ttvhuizen.nl

Voltreffer

Pieter Bosch

 

Advies

Geert Molenaar

 

Communicatie & PR

Gerben de Jong

communicatie@ttvhuizen.nl

Sponsoring

Vacant

 

Zaal & Kantine Commissie

 

 

Voorzitter

Frank Hagen

zkc@ttvhuizen.nl

Coördinatie financiën

Paul Dekker

 

Schoonmaak

Kees Visser

 

Barrooster

Quinten van Dissel

 

Evenementen

Robert Smit

 

Inkoop/ algemeen lid

Jan Visser

 

Kascontrole Commissie

 

 

 

André Rebel

 

 

Rob Barendregt

 

Reserve

Joost de Kleijn

 

Overig senioren

(onder verantwoordelijkheid T.C.S.)

 

Recreanten opvang

Henk Oversteegen

tcsrecreantentoernooien@ttvhuizen.nl

training

Ina Busscher

tcsrecreantentoernooien@ttvhuizen.nl

65+ Club

(onder verantwoordelijkheid DB)

 

 

Henk Oversteegen

65club@ttvhuizen.nl

 

Karel de Boo

 

Infomail

(onder verantwoordelijkheid P.A.C.)

 

Redactie

Gerben de Jong

Infomail@ttvhuizen.nl

Website

(onder verantwoordelijkheid P.A.C.)

 

Webmaster & redactie

Maarten Robbers

webmaster@ttvhuizen.nl

Backup

André Rebel

 

Voltreffer

(onder verantwoordelijkheid P.A.C.)

 

Redactie

Pieter Bosch

voltreffer@ttvhuizen.nl

Ledenadministratie

 

 

Ledenadministratie

Jurriaan Dekker

ledenadministratie@ttvhuizen.nl

 

Speellocatie:

Gymzaal "Het Holleblok"

 

Holleblok 4 (ingang via Onderwei/Vecht)

 

1273 EG Huizen

 

T: 035-533383 (alleen tijdens openingstijden)

Contact:

T: 035-5253383

 

E: info@ttvhuizen.nl

 

W: www.ttvhuizen.nl

© 2017. TTV Huizen. All Rights Reserved.